Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas talvel võib sõita naastrehvidega, millelt on suvel sõitmiseks kõik naelad välja tõmmatud?23.04.2014

Kas talvel võib sõita naastrehvidega, millelt on suvel sõitmiseks kõik naelad välja tõmmatud?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Kui rehvidel ei ole naastusid siis neid ei saa neid lugeda naastrehvideks ja õigem oleks võtta neid kui aastaringselt kasutatavaid rehve või siis talverehve, mida tohib ka suvel kasutada. Talvel võib sõita rehvidega kus on eemaldatud naastud.