Tehnoülevaatus

Küsimus: Miks ei tohi tavasõidukile paigaldada turvapuuri?25.08.2014

Tere. Miks on tavasõidukitel keelatud turvapuuri paigaldamine salongi nagu võistlussõidukitel? Oleks ju sõitjatele ohutum liigelda. Tänan

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

See küsimus passiks paremini neile, kes keelavad, st. Maanteeameti tehnoosakonnale. Kindlasti oleks sõitjatel ohutum liigelda turvapuuris, kuid siis peavad nad ka kiivrit kandma kuna metallkonstruktsioonid salongis toovad kaasa uued nõuded...