Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas sõiduautole võib paigalda sinise tooniga pirne parktuledesse?02.10.2014

Tere,
Mind huvitab, kas sõiduautole võib paigalda sinise tooniga pirne parktuledesse?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Sellist mõistet nagu parktuled ei eksisteeri. Määrusest tehtud väljavõte ütleb: „Paigaldada võib kaks ettepoole valget valgust andvat ja kaks tahapoole punast valgust andvat seisutulelaternat.“