Tehnoülevaatus

Küsimus: Millal pean minema autoga tehnoülevaatusele, kui vahetasin autol numbrimärgi, kuid passi järgi on ülevaatusaeg teine?15.12.2014

Vahetasin autole uue numbrimärgi, millega peaks olema tehnoülevaatus juunis, kuid uues sõiduki registreerimistunnistuses on ikka ülevaatus märgitud vana numbrimärgi kohaselt (märtsis). Kas niisugune aeg jääbki alatiseks püsima, vaatamata sellele, et uue kehtiva numbrimärgi (894) kohaselt peaks ülevaatus toimuma juunis?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Ülevaatusele peab minema vastavalt reg. tunnistusel olevale märkele. Järgmine ülevaatus antakse juba auto uue reg. numbri järgi.

Lugupidamisega
Mait Millert