Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas korduvülevaatusele pean minema samasse ülevaatuspunkti?08.04.2015

Kas korduvülevaatusele pean minema samasse ülevaatuspunkti?
tänan

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Jah peab. Kui Teie kohe kuidagi ei taha või ei saa teistkordselt külastada hiljuti käidud ülevaatuspunkti siis keegi ei keela Teil teha täiesti uus ülevaatus kus jälle kontrollitakse auto täies ulatuses ning maksma peab uuesti juba selle ülevaatuse hinnakirja järgi täissumma.