Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas Eestis on reglementeeritud, millised täpselt peavad numbrimärgi alused olema?05.05.2015

Tere,
Kas Eestis on reglementeeritud, millised täpselt peavad numbrimärgi alused olema?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Ei ole minul informatsiooni milline peab olema numbrimärgi alus. Autot muidugi ei saa võtta numbrimärgi alusena. Alus peaks olema selline, mis võimaldab paigaldada numbrimärgi vastavalt paigaldusnõuetele http://tehno.onepagefree.com/?id=11257&