Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas väikse mõlgiga numbrimärk võib mõjutada tehnoülevaatuselt läbi saamist?14.12.2015

Tere!
Autol on esinumbrimärgil väike mõlk, tagurdati sisse. Nähtav lähedalt, numbrimärk on loetav, pigem nagu iluviga, teatud nurga alt laines. Kas see võib mõjutada kuidagi ülevaatuselt läbi saamist? Pole hetkel raha ega aega, et seda korda lasta teha enne ülevaatust.

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Tere!
Raske on vastata kui ise ei näe. Kui märk on loetav, siis ei tohiks probleemi olla samas ma ei mõista, milleks peab ootama palgapäeva, et väike mölk tagasi kopsida. Igal mehel, kellel käed otsas võtab sellise probleemi kõrvaldamine 5 minutit. On vaja leida haamer, puupulk ja kummimatt.