Tehnoülevaatus

Küsimus: Millal peaks minema tehnoülevaatusele, kui auto number lõpeb nulliga (0)?20.01.2016

Millal peaks minema tehnoülevaatusele, kui auto number lõpeb nulliga (0)? Kas sellele võib liita 2 ja minna ülevaatusele veebruaris?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Ülevaatusele peab minema kohe kui selgub, et hetkel puudub autol kehtiv ülevaatus. 0=10 Teie auto reg. numbri järgi on ülevaatusele esitamise aeg Detsember. Selleks, et teada saada kas hetkel on masinal kehtiv ülevaatus saate teha järelpärimise https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf.