Tehnoülevaatus

Küsimus: Kuidas on võimalik saada eestis arvele soome sõidukit, mille ostumüügileping on kadunud?16.03.2016

Tere! Ostsin eelmisel aastal Soome registris oleva avariilise sõiduki. Kui sõiduki remont lõppes, selgus, et vahepeal on kadunud autoomaniku ja minu mahel sõlmitud ostumüügileping. Auto tehnilises passis on auto eelmise omaniku nimi, kuid mitte isikukoodi. Millised on võimalused, kui üldse, saada auto eestis arvele, kui ostu-müügi toimumisest mul dokumendid puuduvad?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Tere. Ei oska Teile nõu anda kuna auto registritoimingud ei kuulu minu kompetentsi.