Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas sõiduki registreerimistunnistusel "Haagise lubatud suurim mass" peetakse silmas haagise tegelikku massi?18.03.2016

Kas sõiduki registreerimistunnistusel "Haagise lubatud suurim mass" peetakse silmas haagise tegelikku massi?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Peetakse silmas haagise suurimat massi. Haagise tegelik mass tuleb kõne alla siis kui politsei tahab teada saada, kas hetkel on äkki tegelik mass suurem kui lubatud?