Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas tehnoülevaatuse läbib auto, millel ei tööta signaal?24.03.2016

Tere.
Kui sõidukil ei tööta mingil põhjusel signaal (pasunad), kas on tegemist automaatselt kontrolli mitte läbinud sõidukiga või pole tegemist väga suure veaga?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Kui ei tööta helisignaal siis peab tehnoülevaataja vormistama kordusülevaatuse kuna riigiametnike poolt etteantud veakirjeldus ei näe ette teistsuguse otsuse vastuvõtmise võimalust.