Tehnoülevaatus

Küsimus: Mida teha, kui eelmisel ülevaatusel märgiti auto läbisõit 10 korda suuremaks?05.04.2016

Käisin sõiduautoga 2016 märtsi lõpus ülevaatlusel, seal märgiti läbisõiduks 2,9 miljonit kilomeetrit aga tegelikult on 290000 km. Mida teha?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Trükkige MA kodulehelt info läbisõidu kohta ja minge tagasi sinna ülevaatuspunkti kus tehti nn. näpukas ühe nulliga. Loodetavasti leitakse seal lahendus, näiteks ülevaatuse ülevormistamisega kasutades mõõtmistulemusi mis saadi märtsi lõpus. Kõik mittetavalised lahendused on lubatud kui nad teenivad õiglust.