Tehnoülevaatus

Küsimus: Mis kaasneb juhul, kui välisriigis olles on lõppenud tehnoülevaatus ja sama kuu jooksul ei ole võimalik koduriiki naasta?11.05.2016

Tere.
Mis kaasneb juhul, kui välisriigis (Saksamaal) olles on lõppenud tehnoülevaatus ja sama kuu jooksul ei ole võimalik koduriiki naasta?
Kas ülevaatust (nt ajutist) saab teha ka välisriigis olles?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Tere,
Ilma kehtiva ülevaatuseta auto kasutamine võib kaasa tuua vastavad sanktsioonid ehk karistuse. Korralist ülevaatust ega ka ajutist ei saa teha välisriigis kui auto on meie riigis arvel.