Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas ülevaatusel on nõutud tagavararatta ja tõkiskingade olemasolu?31.10.2016

Kas ülevaatusel on nõutud tagavararatta ja tõkiskingade olemasolu?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Minu teada ei ole tagavararatta olemasolu kohustuslik. Tõkiskingade olemasolu on kohustuslik kuid nende puudumine ei tohi olla liiklust ohustav puudus OV.