Tehnoülevaatus

Küsimus: Kuidas võtta arvele 10a vana sõidukit, mis ei ole kunagi enne arvel olnud kuna oli Soomes kinnisel territooriumil sõitmiseks?29.11.2016

Soomest on toodud sõiduk, mis oli seal kinnisel territooriumil sõitmiseks. Sõidukit ei ole soome registris kunagi arvel olnud. Ettevõttest sain loovutuskirja, millel on kirjas sõiduki VIN kood ja ettevõttesisene arvestusnumber. Kas ja kuidas saab sellise sõiduki Eestis arvele võtta?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Tere,
Soovitan Teil oma küsimusega pöörduda registreerija st. Maanteeameti poole.