Tehnoülevaatus

Küsimus: Kuidas auto värvi ümber registreerida?27.02.2012

Tere,
Sooviksin oma musta värvi auto siniseks üle värvida. Kuidas peaksin toimima, st. kuidas selle vormistamine käib?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Tere,
Pärast värvi kuivamist ja auto komplekteerimist peaksite 5 tööpäeva jooksul pöörduma koos autoga ARK kohalikku büroosse reg. tunnistuses oleva värvi muudatuse tegemiseks. Kui politsei juhuslikultki peatab, siis ütlete, et seadus annab Teile 5 tööpäeva aega. Samas ka tehnoülevaatust ei saa edukalt läbida enne dokumendis oleva info vastavusse viimist tegelikkusega.