Tehnoülevaatus

Küsimus: Kui valgele sõidukile paigaldada tervenisti must kile, kas teemist on värvivahetusega ja peab selle ARK-s registreerima?17.05.2013

Tere,
Kui auto kuulub eraisikule ja on plaanis valgele sõidukile paigaldada tervenisti näiteks must kile, kas teemist on värvivahetusega ja peab selleks ka teekonna ARKi ette võtma?

Kõike parimat!

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Tere küsija.
Vastasite Ise ja õigesti. Peab värvi vahetamise reg. tunnistusel värvi ümber muutma/registreerima ja selleks sõitma autoga ARK-i kus vormistatakse uus reg. tunnistus mille eest peab ka maksma 19,17€.