Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas ilma tõkiskingadeta ja vana autoapteegiga saab ka ülevaatuselt läbi?30.05.2013

Kas ülevaatusest saab läbi, kui autol pole tõkiskingi? Apteek sellest ajast mil auto ostsin, auto ise üle 15 aasta vana, sellega ka saaks ilusti läbi?
Tänud!

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Tõkiskingade puudumisel saab ülevaatusest läbi. Apteegi olemasolu eraisikule kuuluvas autos ei ole kohustuslik.