Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas auto ülevaatus jääb kestma peale hävinuks kuulutamist või peab selle uuesti läbima?09.12.2013

Tere,
Auto osales avariis ja sai väiksemaid kere kahjustusi. Kuna tegemist vana autoga, märkis kindlustus selle hävinuks. Kas auto ülevaatus jääb kestma peale hävinuks kuulutamist või peab selle uuesti läbima?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Ülevaatuse peab uuesti läbima.