Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas kuskilt on võimalik kontrollida, milline ülevaatuspunkt on konkreetse auto ülevaatuse teinud?05.02.2014

Igal E, N ja L sõidab üks auto Viking Linega Soome toidukaubaga. Auto välimus on väga hull. Ei tea kes sellele ülevaatuse tegi?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Ainuke võimalus on küsida seda autojuhi käest. ARK omab vastavat infot kuid nad ei jaga seda esimesele ettejuhtuvale.