Politsei

Küsimus: Kas politsei saab aidata, kui üleval korteris laps õhtu otsa trambib?30.08.2017

Tere
Paar kuud tagasi kolis ülemisse korterisse ema lapsega. Laps on võrdlemisi raskejalgne ja armastab toas väga joosta ja hüpata. Ema ei paista see häirivat, minul on aga elu talumatuks muutunud, sest paneel võimendab seda tümpsumist kõvasti. Alguses püüdsin sellest mitte välja teha, kuid viimasel ajal on seda üha rohkem. Eile otsustasin lõpuks viisakalt vestlema minna, kuid ust ei avata. Samuti täna. Laps jookseb 17-22, nädalavahetustel praktiliselt päev läbi.
Kas see oleks piisav alus teid appi kutsuda või kuidas selles olukorras veel toimida?

Tänan!

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Lapse jooksmine toas on tavapärane müra, mis tekib pere elutegevuse käigus. Politsei sekkub juhtumite korral, kus tahtlikult häiritakse kellegi rahu. Pigeb tasub siinkohal uurida, mida saate Teie enda korteris teha selle heli tõkestamiseks või vähendamiseks.