Politsei

Küsimus: Kas ja kuhu peaks teatama, kui inimene regulaarselt rikub tingimisi karistuse nõudeid?30.08.2017

Kas ja kuhu peaks teatama, kui inimene regulaarselt rikub tingimisi karistuse nõudeid? Ei ela määratud aadressil, tarbib alkohoolseid- ja narkootilisi aineid jne...

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Antud info tuleb kindlasti edastada isiku kodupiirkonna kriminaalhooldajate üldmeiliaadressile. Need aadressid on leitavad siit: http://www.vangla.ee/et/kriminaalhooldus/kriminaalhooldajate-kontaktandmed